+48 668 104 104

orders@dedal.net.pl
Zobacz wszystkie kontakty
O firmie

Z nami zawsze na czas

DEDAL działa w branży TSL (transport-spedycja-logistyka) i świadczy usługi międzynarodowego transportu drogowego od 1994. Przedsiębiorstwo przez lata świadczenia usług transportowych wyspecjalizowało sie w przewozie produktów dla branży automotive oraz budowlanej. Swoje usługi świadczy w obrębie 31 krajów europejskich (w tym Polski).

Transport międzynarodowy

Główna działalność przedsiębiorstwa dotyczy transportu międzynarodowego i polega w znacznej części na transporcie pomiędzy Polską, a innymi krajami europejskimi. Nasza firma posiada obecnie 90 pojazdów własnej floty o ładowności 24 ton oraz 60 dodatkowych floty partnerskiej o ładowności od 1,5 do 24 ton.

Transport krajowy

Usługa dla stałych klientów, spółka dodatkowo świadczy usługi transportu w obrębie terenu Polski. Działalność ta stanowi bardzo mały odsetek w strukturze działalności Przedsiębiorstwa.

Nasze atuty

0
lata na rynku TSL
0
pojazdów floty
0
transportów miesięcznie
0
kilometrów miesięcznie
1994

Historia firmy Dedal rozpoczęła się w 1994 roku. Transport towarów rozpoczęły dwa zestawy Renault. Przez kolejne lata działalności firma kładła nacisk na dynamikę i nowoczesny sposób zarządzania. Znaczącym wkładem w rozwój firmy oraz jej solidne fundamenty miały środku pozyskane z Unii Europejskiej w ramach regionalnych programów operacyjnych.

2000

Sukcesem firmy jest przestrzeganie pewnych zasad, sumienności, konsekwencji w działaniu i niezamierzona determinacja, jednak do sukcesu bezpośrednio przyczyniają się przede wszystkim ludzie, którzy chcą rozwijać się razem z organizacją i poświęcać jej swoją wiedzę i energię. Dzisiaj nasza firma to zespół ponad 120 osób, których obecność to nasz rozwój. Ci ludzie to grupa różnorodnych talentów, element siły i energii do pokonywania kolejnych etapów naszej przyszłości. Obecnie firma liczy 90 zestawów ciężarowych marki Volvo i Mercedes. W 2015 została oddana do użytku nowa siedziba – obiekt biurowy z powierzchnią serwisową i magazynową.

2017

Dzisiaj naszym największym marzeniem jest, aby Dedal istniał zawsze, skutecznie dostosowując się do potrzeb rynku TSL i był doceniany za swój wkład wśród polskich i zagranicznych kontrahentów, którzy od lat zlecają nam transport.

2025

Rok 2025 to czas, w którym do świata transportu wkroczy zaawansowana technologia. Odważna wizja przyszłego rynku transportowego zakłada płynność i automatyzację. Można stwierdzić, że branża transportowa stoi na progu ery autonomicznych ciężarówek. Pierwszym krokiem w stronę autonomiczności pojazdów będzie PLATOONING, czyli jazda w konwojach połączonych. Ta odważna wizja i starania producentów muszą jednak znaleźć odzwierciedlenie w ścisłych ramach prawnych. Jednym słowem jest jeszcze wiele do zrobienia…

Nagrody i wyróżnienia
>