+48 668 104 104

orders@dedal.net.pl
Zobacz wszystkie kontakty
Aktualności
22 grudnia 2017

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

15 kwietnia 2017

Fleet development

Dedal is committed to providing the highest quality of customer service through the failure-free transport fleet. We have achieved the average age of our operating fleet under 3.5 years. In April 2017, the fleet will increase by 8 Volvo FH 17 Euro6 tractor units. Photo gallery coming soon.

15 kwietnia 2017

Rozbudowa floty

Firma Dedal stawia na najwyższą jakość obsługi klienta i bezawaryjność floty transportowej. Od kilku lat osiągnęliśmy wskaźnika średniego wieku taboru poniż 3,5 roku. W kwietniu 2017 roku do floty dołączy 8 sztuk ciągników siodłowych Volvo FH 17 Euro6 Galeria zdjęć już wkrótce.

12 kwietnia 2017

Życzenia Wielkanocne

Przed nami Święta Wielkiej Nocy, Z tej okazji składam w imieniu własnym oraz współpracowników Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych świat w atmosferze domowego ciepła.

23 marca 2017

Nowa Siedziba

Rozwój firmy wymaga ciągłych nakładów inwestycyjnych oraz dostosowanie infrastruktury do potrzeb organizacji. Dzięki dotacjom unijnym i zaangażowanej pracy wielu ludzi udało nam się stworzyć i oddać do użytku nowoczesny obiekt biurowy oraz magazyny wyposażone w regały wysokiego składowania. Dzięki nowej przestrzeni jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni i uniwersalni w realizacji usług logistycznych.

1 marca 2017

Nowa witryna

Dynamicznie z nowym rokiem 2017 wprowadzamy nowoczesną i wygodną witrynę naszej strony www.dedal.net.pl. Zmiana witryny połączona z rebrandingiem została wykonana, aby ułatwić szybki dostęp do wszystkich naszych usług, ale przede wszystkim zaoszczędzić czas naszych kontrahentów i każdego kto odwiedza nas w sieci.

20 grudnia 2016

Święta i zakończenie roku 2016

Koniec roku to czas   oceny i podsumowań rzeczy i wydarzeń, które wpływają na organizacją i wyznaczają dalszy kierunek działania i rozwoju. Dla nas to czas kiedy patrzymy wstecz na to co udało się osiągnąć oraz jak pomaga nam to budować przyszłość. To czas budowania osobistej strategii zawodowej oraz sięgania głębiej po wewnętrzne zasoby. Jak co […]

>